top of page

Darmowa
wycena

Wypełnij formularz, aby otrzymać wycenę usługi malowania. 
Po wysłaniu formularza skontaktujemy się z Tobą w ciągu jednego dnia roboczego i przydzielimy dla Ciebie malarza pokojowego.

Naprawy tynków lub usuwanie tapet

Kto ma zapewnić farbę?

Szacunkowa wycena

PLN

Interesują mnie następujące prace:

Terminy dostępne od ręki!
Kontakt w ciągu
24h

Dane kontaktowe

Zapytanie niezobowiązujące

Często zadawane pytania

Jakie są następne kroki po wysłaniu formularza online? 

Oczywiście, że nie. Skontaktujemy się z Tobą w sprawie oferty na konkretne zamówienie, jeśli się zgodzisz, jest ono Twoje. Nie płacisz żadnej kary za odrzucenie zamówienia. W przeciwieństwie do innych platform nie konkurujesz z innymi malarzami. Po prostu dostarczasz nam grafik swojej dostępności, a my według tych informacji dostosowujemy nasze zlecenia.

Czy cena podana w kalkulatorze może się jeszcze zmienić?

Cena może się zmienić tylko w przypadku, gdy uszkodzenia są bardziej rozległe niż te opisane w formularzu przy wstępnej wycenie lub gdy na miejscu zmieniony zostanie zakres prac i różnić się będzie od tego co zostało określone w potwierdzeniu zlecenia.

Kiedy i w jaki sposób następuje płatność?

Po zakończonym zleceniu malarz wyśle nam zdjęcie protokołu. Następnie otrzymasz od nas maila z rachunkiem za wykonaną usługę lub jeśli będziesz sobie tego życzyć - fakturę. Na dokumencie podane będą wszystkie szczegóły dotyczące płatności. Nie będziesz płacić żadnych zaliczek czy innych dodatkowych opłat.

Czy malarz może wykonać również prace dodatkowe niezwiązane z malowaniem?

Współpracujący z nami fachowcy są specjalistami w zakresie usług malowania, usługi te jesteśmy także w stanie wycenić i obsłużyć. Niektórzy z malarzy partnerów zajmują się również innymi pracami związanymi z remontem. Możesz indywidualnie uzgodnić z fachowcem wszelkie szczegóły związane z dodatkowymi pracami, jednak Adam nie będzie w stanie zapewnić ich jakości, jak również obsługi ich przebiegu.

Ile trwa malowanie i ile farby należy kupić?

Podczas rozmowy z jednym z naszych menedżerów, zostaniesz poinformowany o szacunkowym czasie trwania. Jednak ostateczną informacją zawsze otrzymasz od malarza, który na miejscu określi wszystkie szczegóły dotyczące pracy.Jeśli chodzi o ilość oraz rodzaj farby potrzebnej do malowania, malarz przydzielony do Twojego zlecenia chętnie udzieli Ci szczegółowej informacji.

Jak zapewniona jest jakość usługi?

Bardzo poważnie traktujemy opinie klientów, dlatego po każdym zleceniu weryfikujemy Twoje zadowolenie z wykonanej usługi. Aby móc dostarczać jak najwyższą jakość usług współpracujemy tylko ze sprawdzonymi malarzami.

bottom of page