top of page

Jakość

Jakość to nasz najwyższy priorytet. Każdy z malarzy,  jest doświadczonym profesjonalistą. Malarze są przeszkoleni przez nas oraz  zweryfikowani dokumentem tożsamości i regularnie otrzymują świetne referencje od klientów.

Szybkość

Adam dostarczy najwyższej jakości usługi malarskie w mgnieniu oka. To my dopasowujemy się do Ciebie i Twoich potrzeb. Po prostu daj nam znać kiedy chcesz aby malowanie mieszkania, domu zostało wykonane, a my zajmiemy się resztą.

Cena

Dążymy do tego, aby oferować najlepszej jakości usługi malarskie w Polsce w najlepszych cenach malowania w mieście. Jesteśmy transparentni co do naszej ceny, którą z łatwością możesz sprawdzić korzystając z dostępnego kalkulatora online.

Wsparcie

Za każde zamówienie odpowiedzialny jest jeden z naszych menedżerów. Będzie on dostępny dla Ciebie przez cały proces zamówienia. Aż do momentu odebrania przez Ciebie twojego nowego lokalu. W trakcie malowania będziemy do Twojej dyspozycji.

Dlaczego warto skorzystać z usług malarskich oferowanych przez Malarzy Adama?  

Adam unowocześnia rzemiosło. Uważamy, że dobre usługi malarskie powinny spełniać trzy podstawowe kryteria - dobre wykonane, w niskiej cenie i w terminie odpowiadającym klientowi.  Właśnie dlatego istnieje Adam, łączymy najlepszych malarzy w mieście z klientami.

Upraszczamy cały proces malowania od zamówienia do wystawienia rachunku jak tylko jest to możliwe. W ten sposób Ty możesz skupić się na tym co sprawia Ci przyjemność. Bez odległych terminów, konieczności weryfikacji jakości usług malarskich czy niejasnych wycen dokonywanych na miejscu. Adam zajmuję się tym wszystkim za Ciebie.  

   

W Adamie cenimy sobie rzemiosło malarskie i to właśnie dlatego na nasze usługi zdecydowało się setki zadowolonych klientów. Cieszą się oni teraz ze swoich perfekcyjnie pomalowanych mieszkań, domów czy biur w Pradze, Brnie, Ostrawie, Londynie i innych miastach Europy.

Jakość i wsparcie

Każde zamówienie jest przypisane do jednego z naszych menedżerów. Przeprowadzą Cię oni przez cały proces zamówienia aż do jego zakończenia, a Ty będziesz się mógł z nimi skontaktować w dowolnym momencie.

Życie bywa nieprzewidywalne i mimo naszych starań niektóre sytuacje mogą wywołać pewne komplikację w malowaniu (choroba malarza, niestawienie się na zlecenie, niezadowolenie z jakości usług malarskich). Prosimy, aby zawsze informować nas o tego typu sytuacjach, a my dołożymy wszelkich starań, tak by znaleźć rozwiązanie, które doprowadzi do zadowolenia klienta i malarza. Nasi menedżerzy są dostępni w każdy dzień roboczy od 9.00 do 17.00.

Jakość i wsparcie
Dlaczego Adam?

Najlepsza cena

Dlaczego nasz cena jest niższa niż gdzie indziej? W firmie Adam jesteśmy w stanie efektywnie wykorzystać czas współpracujących z nami malarzy. Spędzają oni czas tylko na malowaniu i nie tracą czasu na sprawy administracyjne, które nie przynoszą im dochodów.

Posiadamy duże doświadczenie w szacowaniu cen usług malarskich, dlatego w 95% przypadków wycena, którą podajemy klientom nie zmienia się. Jeśli malarz dotrze na miejsce i okaże się, że zastane warunki nie pasują do opisu (np. rozległe uszkodzenia ścian), może wystąpić sytuacja, w której cena zmniejszy się bądź zwiększy. Cena ostateczna jest jednak zawsze podana przez malarza z wyprzedzeniem na formularzu z protokołem odbioru, a musi być ona potwierdzona podpisem klienta przed rozpoczęciem zlecenia. Jeśli cena finalna różni się od dostarczonej wyceny, a klient się na nią nie zgodzi, zlecenie nie zostanie wykonane, a klient nic nie płaci. 

Po ukończeniu malowania, protokół odbioru jest podpisywany ponownie w celu potwierdzenia, że obie strony (klient i malarz) są zadowolone z wykonanej usługi.  Na tej podstawie klientowi zostaje wystawiony rachunek, który wystarczy opłacić przelewem na nasze konto.

Cena

Elastyczność i szybkość

Jak to możliwe, że jesteśmy tak szybcy? Adam posiada dużą sieć współpracujących z nami malarzy. Oznacza to, że kontaktując się z Adamem, nie kontaktujesz się z jednym malarzem, a kilkudzięcioma profesjonalnymi malarzami w Polsce, którzy są dostępni wtedy kiedy ich potrzebujesz. 

Każde zamówienie jest rozpatrywane indywidualnie, a następnie oferowane najbardziej odpowiedniemu malarzowi. Kontakt do malarza zawsze zostanie wysłany klientowi kilka dni przed rozpoczęciem zlecenia.

  

Malowanie z Adamem jest naprawdę łatwe. Spędzaj swój czas wolny z rodziną i przyjaciółmi zamiast na szukaniu wykonawcy usług malarskich. Z Adamem otrzymasz tanie, dobrej jakości usługi malrskie wtedy kiedy ich potrzebujesz.

Elastyczność i szybkość
bottom of page