top of page

O platformie Adam

Chcemy budować przyszłość usług malarskich na miarę 21-wieku.

Platforma malarzadam.pl łączy klientów z doświadczonymi fachowcami. Długie czekanie i skomplikowane wyceny zostały zastąpione przez prosty kalkulator online, a klient już na samym początku zna wszystkie koszta związane z zamówieniem. Stale monitorujemy ceny w każdym mieście, w którym działamy, aby mieć pewność, że nasi klienci otrzymują zamówione usługi w najlepszych cenach. Zlecenie można złożyć za pomocą kilku kliknięć, a zespół Adama połączy klienta z najbliższym specjalistą, dostępnym

w wybranym terminie. 

założyciele platformy malarzadam.pl

Nasza historia

Byli menedżerowie Bolt'a - Roman Sysel oraz Jakub Dvorak zainspirowani sukcesem estońskiego startup'u, w 2020 roku wpadli na pomysł zmodernizowania procesu malowania.

W taki sposób powstała platforma Adam, która swój początek miała na terenie Czech, gdzie nieustannie prężnie się rozwija. Z czasem platforma zrzeszająca fachowców i właścicieli mieszkań i domów odniosła sukces w wielu miastach Europy, a lista z czasem powiększa się o kolejne kraje.  

Misja

Naszą misją jest stworzenie rynku usług skoncentrowanym na działaniu według jasnych i prostych zasad współpracy między klientami i fachowcami. Pracujemy nad platformą, która umożliwi każdemu błyskawiczny dostęp do wysokiej klasy profesjonalistów w swojej dziedzinie, aby prace remontowe nie kojarzyły się już z nerwami, wysokimi kosztami i brakiem dostępnych terminów.

pracownicy platformy malarzadam.pl
zespół malarzadam.pl

Nasz zespół

Codziennie zespół specjalistów Adama jest do Państwa dyspozycji by połączyć Państwa z fachowcem, w wybranym terminie, a to wszystko przy z góry ustalonej cenie.

Co więcej troszczymy się zawsze o jakość usług dostarczanych przez współpracujących z nami profesjonalistów i na bieżąco kontrolujemy postępy prac i poziom zadowolenia właścicieli domów i mieszkań. Dzięki współpracy z nami możesz być pewien, że Twoje zamówienie jest w dobrych rękach, a Tobie pozostaje tylko cieszyć się z nowego wnętrza.

Adam w liczbach

młotek

2 miasta

wałek do malowania

100+ fachowców

szpachla do gładzi

1000+ zadowolonych klientów

bottom of page