top of page

Jak szybko i tanio odświeżyć salon

Po długim dniu w pracy lub na uczelni, chcesz spędzić czas na wypoczynku - porozmawiać ze swoimi przyjaciółmi lub cieszyć się ulubionym programem telewizyjnym. Salon jest pokojem, w którym spędzamy dużą część czasu i powinien oferować Ci spokój, którego szukasz. Jednak po pewnym czasie może się wydawać Ci się, że nadszedł czas na zmiany, i chcesz tchnąc nowe w życie w tę przestrzeń.Nie tylko biały kolor!


Biały jest najbardziej powszechnym kolorem, który dobrze wkomponowuje się w każdej przestrzeni. Pasuje do każdego stylu, koloru mebli i dodatków. To, co na pewno potrzebne, aby wprowadzić różnicę, to po prostu inny odcień bieli! Nowoczesna biel jest elegancka i doskonale pasuje do szarości lub beżu, ponieważ zawiera odcienie szarości i karmelu. Ten odcień bieli daje możliwość wprowadzenia ciepłych kolorów do pokoju, ale umożliwia jednocześnie optyczne powiększenie pokoju!Kiedy pomarańcz spotyka róż!


Kolor pomarańczowy kojarzy się z optymizmem i dużą energią. Jeśli myślisz, że potrzebujesz więcej koloru, aby poprawić swój nastrój, pomarańczowy jest idealnym wyborem. Malina jest ostatecznym kolorem dla salonu. Została wybrana jako jeden z kolorów roku 2023 i jest połączeniem odcieni pomarańczowego, różowego i radiacyjnej czerwieni, które zapewniają ciepło, którego potrzebuje Twój salon.Bądź odważny, bądź niebieski!


Ciemny Cerulean to średnio ciemny odcień niebieskiego z nutami zieleni. Nadaje wnętrzu wytworności, powagi i kompletności w stylu wiktoriańskim. Ze względu na swoją ciemną barwę, tworzy ciepłą i przytulną atmosferę, którą można nieco rozjaśnić za pomocą poduszek w odcieniach musztardowego żółtego i beżowego, aby zachować spokój i równowagę kolorystyczną.Odcienie ziemi


Felted wool to klasyczny i ponadczasowy odcień ziemi, który nada chłodny, ale przytulny wygląd twojemu salonowi! Ten miękki kolor szaro-zielony z brązowymi pod tonami tworzy niepowtarzalny klimat. Meble drewniane, ale także proste białe z różnych rodzajów tkanin, będą idealnym wyborem na spotkanie z przyjaciółmi i gorącą czekoladą! Jeśli chcesz rozjaśnić pokój, każdy kolor będzie pasował do tej naturalnej palety! Na koniec, kilka zielonych roślin może uzupełnić przestrzeń.


Więc jeśli chcesz zmienić swój salon, skorzystaj z naszego kalkulatora online i pozwól Adamowi i jego fachowcom zaaranżować wszystko dla Ciebie! Po Twojej stronie pozostaje wybór idealnego koloru.

0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commenti


bottom of page