top of page

Zarejestruj się i zostań jednym z malarzy Adama

* pola obowiązkowe

Zdjęcie dokumentu:

Tył dokumentu
Przód dokumentu

Zgadzam się z 

i

*

Dlaczego warto zacząć współpracę z Adamem?

Twój czas jest dla nas cenny –  zanim wyruszysz realizować zamówienie, my potwierdzimy wszystkie szczegóły z klientem.


Bądź swoim szefem  – wybierasz te zlecenia, które Ci pasują. Nie ma minimalnej liczby zleceń, którą musisz wykonać.


Brak stałych i miesięcznych opłat – płacisz prowizje tylko od zleceń, które faktycznie wykonałeś.

Najczęściej zadawane pytania

malarz
Zobacz profile zarejestrowanych
malarzy

Jak wygląda proces rejestracji?

W ciągu kilku dni skontaktujemy się z Tobą, aby wyjaśnić Ci wszystkie niezbędne kwestie oraz odpowiedzieć na ewentualne pytania. Następnie potwierdzasz swoją tożsamość, wysyłając nam kopię swojego dowodu osobistego lub prawa jazdy. Poprosimy Cię również o przedstawienie swojego doświadczenia w wykonywaniu usług malarskich, tak abyśmy mogli zaproponować Ci zlecenia odpowiadające twoim umiejętnościom. Pierwsze zlecenia powinny pojawić się po okresie około tygodnia.

Jak działa nasz system?

Po tym, jak klient złoży zamówienie wykonania usługi malowania, gruntowania i tapetowania skontaktujemy się z nim w celu omówienia szczegółów zlecenia. Na podstawie tych informacji sporządzamy dokładaną wycenę. Następnie dopasowujemy zlecenie do najbardziej odpowiedniego malarza w okolicy.


Jeśli zadzwonimy do Ciebie, znaczy to, że to Ty jesteś idealnym kandydatem. Podczas rozmowy przedstawimy Ci wszystkie szczegóły zamówienia włącznie z ceną wykonania usługi malowania oraz terminem jej rozpoczęcia.

Jeśli je zaakceptujesz, zostanie ono przypisane do Ciebie. Następnie udajesz się do klienta z 1-stronnicowym formularzem, który otrzymasz od nas. Razem z klientem ustalisz ostateczną cenę malowania oraz podpiszecie dokument. Na formularzu znajduję się również protokół odbioru, musi on zostać podpisany po ukończeniu zlecenia przez obie strony.

 

Dzięki temu jesteśmy pewni, że wszystko jest zgodnie z oczekiwaniami klienta. Gdy tylko prześlesz nam kopie protokołu odbioru na nasz adres e-mail, wystawimy w twoim imieniu rachunek oraz prześlemy go do klienta. Adam zajmie się płatnością, tak byś Ty nie musiał nic robić. Klient opłaca zamówienie, dokonując płatności za pomocą przelewu lub karty płatniczej na nasze konto.

Jak otrzymam wynagrodzenie?

Adam przelewa Ci pieniądze za wykonane usługi malarskiej, co drugą środę (czyli co dwa tygodnie) na twoje konto bankowe. Otrzymasz zapłatę za wszystkie zlecenia, które ukończyłeś na przestrzeni ostatnich dwóch tygodni (po odliczeniu prowizji za usługę).

Czy płacę coś Adamowi?

Nie ponosisz żadnych kosztów poza prowizją w wysokości 22% + VAT od każdego zlecenia, które ukończyłeś. Właśnie to odróżnia Adama od konkurencji. Jeśli nie podjąłeś się żadnego zlecenia, nie musisz nic płacić. Prowizję odliczamy od płatności, którą Ci wysyłamy, więc nie musisz zajmować wysyłaniem nam żadnych pieniędzy.

Czy mogę samodzielnie ustalać ceny zleceń przyjmowanych od Adama?

Kiedy otrzymasz zlecenie na malowanie, będzie ono posiadało szacowaną wycenę, która zostanie wyznaczona za pomocą naszego kalkulatora online, na podstawie danych przedstawionych przez klienta i typowej ceny dla danej okolicy. Jeśli dotrzesz na miejsce i okaże się, że nie zgadza się ono z przedstawionym opisem, możesz dostosować cenę malowania w zależności od tego, co zastaniesz. Musisz to jednak zrobić przed rozpoczęciem pracy i umieścić w 1-stronnicowym formularzu, który Ci dostarczyliśmy. Konieczne jest, aby został on podpisany przez Ciebie i klienta.

Kto zapewnia farbę / tapety?

Domyślnie w cenie zlecenia, którą podajemy w wycenie, zawarta jest również cena farby (biała farba), którą będziesz musiał zakupić. Jeśli klient będzie chciał użyć innej farby lub zapewnić swoje materiały cena zostanie do tego dostosowana, a Ty zostaniesz o tym poinformowany.

Czy muszę przyjmować wszystkie zlecenie na usługi malarskie od Adama?

Oczywiście, że nie. Skontaktujemy się z Tobą w sprawie oferty na konkretne zamówienie, jeśli się zgodzisz, jest ono Twoje.    Nie płacisz żadnej kary za odrzucenie zamówienia. W przeciwieństwie do innych platform nie konkurujesz z innymi malarzami. Po prostu dostarczasz nam grafik swojej dostępności, a my według tych informacji dostosowujemy nasze zlecenia.

bottom of page