top of page
  • Zdjęcie autoraAdam

Byli menedżerowie Bolta planują zrewolucjonizować Polski rynek usług malarskich

Roman Sysel i Jakub Dvorak brali udział w tworzeniu estońskiego startup’u Bolt. Wspólnymi siłami przyczynili się do gwałtownego rozwoju aplikacji nie tylko w Polsce, ale w całej Europie centralnej i wschodniej.


założyciele platformy malarzadam.pl

Sukces Bolta zainspirował Romana i Jakuba do rozwoju własnego pomysłu na zmodernizowanie procesu malowania mieszkań, domów, biur itp.. Wspólnie stworzyli platformę Adam, która łączy klientów z doświadczonymi malarzami. Długie czekanie i skomplikowane wyceny zostały zastąpione przez prosty kalkulator online. Korzystając z platformy Adam koszt prac znany jest na samym początku, a zlecenie można złożyć za pomocą kilku kliknięć. Następnie Adam łączy klienta z najbliższym malarzem, dostępnym w wybranym terminie. Platforma aktywnie działa już na terenie Czech, Słowacji i Węgier.


“Budujemy przyszłość usług malarskich. Od samego początku myśleliśmy o Polsce i cieszymy się, że możemy zacząć oferować nasze usługi w sąsiadującym kraju. Widzimy pewne luki w funkcjonowaniu polskiego rynku. Malarze nie cieszą się najlepszą reputacją, dostępne terminy malowania często są bardzo odległe. Co więcej usługi malarskie są drogie, a cena nie zawsze jest z góry ustalona z klientem. Podobnie było w krajach w których już działamy, dlatego nieustannie wprowadzamy ulepszenia tak, aby móc wspólnie cieszyć się z efektów wraz z naszymi klientami i malarzami. Wierzymy, że platforma odniesie sukces również w Polsce.” - komentuje wejście na rynek współzałożyciel Jakub Dvorak.

W Polsce platforma dostępna jest już dla mieszkańców Warszawy i Krakowa. Usługi malarskie można zamówić pod adresem www.malarzadam.pl. Start był poprzedzony okresem pilotażowym podczas, którego platforma zrealizowała setki udanych zamówień na terenie Polski.


“Robimy duże postępy. Co tydzień bijemy nowe rekordy w ilości otrzymanych zleceń. Wierzymy, że znaleźliśmy skuteczny model biznesowy, który chcemy dalej skalować. Nie zamierzamy poprzestać na Polsce, już teraz planujemy gdzie jeszcze możemy wdrożyć nasz produkt.” - mówi współzałożyciel Roman Sysel na temat dalszej ekspansji i przyszłości platformy.0 komentarzy

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page