top of page

Nadaj wyjątkowy charakter swojemu wnętrzu dzięki stylowej sztuczce

Wiele osób dostaje gęsiej skórki na wzmiankę o malowaniu i remoncie. Dlatego warto ułatwić sobie te sprawę i skorzystać z prawdziwych fachowców, ponieważ większość ludzi od razu wyobraża sobie tony folii, bałagan i masy rzeczy znajdujących się nie na swoim miejscu. Może się również zdarzyć, że z czasem pożałujemy naszych decyzji odnośnie dobranych do wnętrza barw. Poniższe rozwiązania malarskie są przykładami tego, jak malowanie może zmienić naszą przestrzeń w stylowe wnętrze. Metoda może być szczególnie ciekawa, bo jeśli chcesz, nie musisz malować całego mieszkania czy pokoju, a wystarczy wybrać narożnik lub część ściany. Jeśli planujesz w najbliższym czasie malować i szukasz czegoś ciekawego i przykuwającego wzrok, ten sposób może być idealny dla Ciebie - a jeśli chcesz poznać cenę takiej usługi online - nic prostszego, skorzystaj z kalkulatora online! Te pomysły są również przydatne dla tych, którzy są nieco bardziej nieśmiali, jeśli chodzi o wariacje kolorystyczne. Osoby te mogą wypróbować różne kombinacje kolorów na mniejszej powierzchni, a efekt będzie o wiele bardziej interesujący niż gdybyśmy pracowali tylko z jednym kolorem. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat łączenia kolorów i dzielenia przestrzeni za pomocą kolorów, zapraszamy do naszych kolejnych artykułów.


drewniana komoda

Śmiało wybierz ciemniejszy kolor na mniejszą powierzchnię, który pozwoli uzyskać świetny efekt kontrastu z resztą wnętrza.


gabinet

Za pomocą kolorów możesz wydzielić różne strefy większych pomieszczeń. Oznacz kolorami część korytarza, lustro lub miejsce do pracy.


komoda z lustrem

Malowanie wybranych części ścian jest szczególnie przydatna przy podkreśleniu detalu - komody czy obramowania dla twoich zdjęć. Dodatki ustawione na tle ściany dopełniają kompozycję.


biurko do pracy

Zielone rośliny świetnie prezentują się w zestawieniu z różnymi odcieniami różu. Rezultat wygląda jak nowoczesny minimalistyczny obraz.


rośliny w mieszkaniu

Odmień swoją przestrzeń malując obłe kształty na ścianach - takie rozwiązanie sprawdzi się gdy chcemy zmiękczyć ostre krawędzie ścian i nadać przytulności wnętrzu.


jasna sypialnia

Jak widzisz w dość łatwy sposób można odmienić wnętrze - jednak by efekt był na prawdę oszałamiający, warto skorzystać z usług fachowców.

0 komentarzy

Comments


bottom of page