top of page

Najmodniejsze wnętrze — trendy na 2023 rok

Jeśli czeka Cię generalny remont lub planujesz przeprowadzkę w roku 2023, koniecznie przeczytaj nasz artykuł na temat najnowszych trendów, które będą towarzyszyć nam w nadchodzącym roku. Znajdziesz tu kilka wskazówek, jak urządzić mieszkanie zgodnie z najnowszymi trendami i na co warto zwrócić uwagę. Możesz także sprawdzić nasz artykuł na temat najmodniejszych kolorów oraz dodatków 2023 roku.


mieszkanie


Bądź Eko


Z roku na rok świadomość wśród społeczeństwa na temat ekologii, zrównoważonego rozwoju i wykorzystywania zasobów naturalnych jest coraz większa. W roku 2023 będzie modny nie sam designerski produkt, lecz liczyć się będzie to, w jaki sposób powstał i z jakich materiałów. Jeśli chodzi o meble - najbardziej w trendach będą te, które stawiają na prosty design, ale z naturalnych i jakościowych materiałów, również tych z recyklingu i tych, których wpływ na środowisko jest znikomy. Artykuł na temat ekologicznych rozwiązań w przestrzeni, znajdziesz także na naszym blogu.


kuchnia

Na okrągło


W roku 2023 w modzie będą dodatki o obłych, miękkich kształtach. Użycie takich rozwiązań sprawia, że wnętrze staje się bardziej przytulne i klimatyczne. Płynne formy i okrągłe kształty nawiązują również do naturalnych wykończeń. Jednak nie tylko same dodatki mają być w takich kształtach, również stoły czy fotele mają być na bazie koła. Wykończenia takich mebli, czyli okucia, uchwyty czy blaty mają stanowić również znaczącą, rzucającą się w oczy część mebla.


nowoczesne wnętrze

Obłe kształty wprowadzane do wnętrza mogą być w wieloraki sposób, np. za pomocą designerskich dodatków, mebli czy samych łuków na ścianach.


W neutralnym kolorze


Rok 2023 będzie pod znakiem barw neutralnych, które mają stanowić świetne tło dla mocnych, intensywnych w swojej barwie akcentów. Do najmodniejszych kolorów należeć będą te związane z beżem, jasnym brązem czy bielą. Takie barwy idealnie współgrają z elementami wykonanymi z naturalnych surowców - drewna czy kamienia. Jeśli planujesz w nadchodzącym roku zmienić swoje otoczenie i kolory na ścianach, polecamy skorzystać z usług profesjonalisty by efekt końcowy zwalał z nóg. W takim przypadku warto skorzystać z platformy malarzadam.pl, która zrzesza najlepszych fachowców w danym mieście.


stół

Ceramiczne dodatki


Oprócz naturalnych dodatków czy kolorów na ścianach, w roku 2023 modne będą również łączące klasykę z odrobiną nowoczesności - ceramiczne dodatki. Elementy te pojawić się mogą w przestrzeni zarówno jako zastawa stołowa, ale także jako stylowy dodatek na stole - czyli wazon, patera lub jako efektowna figurka na kominku.


W roku 2023 stawiać będziemy na jakość w połączeniu z naturą. Na jakiś czas odejdziemy od pstrokatych kolorów, czy wzorzystych tkanin. W najbliższym roku w naszych wnętrzach znajdzie się miejsce dla natury, a także coraz więcej uwagi poświęcać będziemy temu, jaki wpływ na środowisko będą miały elementy naszego wystroju.
0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page